X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
شب فیلم

مریم جان ازمن خواسته راجع به برنامه پات لاک روز شنبه بنویسم. والا برنامه خوبی بود. من اون روز برای بار دویستم moving داشتم. و فکر نمی‌کردم بتونم برم. اما مریم و رضا و مازیار و نورلا لطف کردن اومدن و خیلی کمک کردند و از طرف مامانم هم تشکر می‌کنم ازشون. 

خلاصه ما بعد از اسباب کشی رفتیم رستوران و بوفه Hard Wok که به شدت توصیه می‌شه و غذاها و دسرهای خیلی خوشمزه‌ای داره.  

بعدشم دست خالی اومدیم پات لاک. البته در فرصت باقی نورلا الویه و مریم هم کیک گردویی درست کرده بودند که پودرش مال مازیار بود.   

در اینجا از همه بچه‌ها که زحمت کشیده و خلاقیت به خرج داده بودند هم تشکر می‌کنم.  رامین که پیراشکی خوبی درست کرده بود و محمد که قیمه پخته بود و میترا برای باقالی پلو و آذین شله زرد و سپیده که کیک خوشمزه‌ای پخته بود و همه بقیه اونایی که زحمت خرید و آشپزی و آوردنشو کشیده بودند و یا از ایران با خودشون آورده بودند (فکر کنم آقا مهدی بودن) که لیستش طولانی میشه.  

البته رضا هم چایی رو با دو تا قوری در دستش مدیریت می‌کرد و با وجود پای آسیب دیده مدام در رفت و آمد بود که اونم واقعا جای تشکر داره.

هیستوری این برنامه پات لاک که در لانج‌های رایز والستون برگذار میشه برمی‌گرده به موی نایت پی اس ای! منتها اون شب چون پروژکتوری در کارنبود پس فیلمی هم در کارنبود و برنامه به خوردن و صحبت و تعریف خاطره و شوخی گذشت. اما قراره که بعد از این هر چند وقت یکبار موی و snack potluck داشته باشیم و بیشتر هم کیفیت موضوعی فیلم مطرح هستش و جمع هم دانشجویی و دوستانه است.  

پس با ما همراه باشید.


به قلم: سیمین